header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
21:00 - 22:00 Jongens A1 - zaal Bas van Geldorp Kooi, Sporthal De
21:00 - 22:00 Meisjes A1 - zaal Bas van Geldorp Kooi, Sporthal De
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:15 Meisjes D4 - zaal Kiefer Reyenga Kooi, Sporthal De
15:15 - 16:15 Meisjes D5 - zaal Kiefer Reyenga Kooi, Sporthal De
16:15 - 17:00 Meisjes 8E1 - zaal Kiefer Reyenga Kooi, Sporthal De
16:15 - 17:00 Meisjes 8E2 - zaal Kiefer Reyenga Kooi, Sporthal De
16:15 - 17:00 Meisjes D3 - zaal Kiefer Reyenga Kooi, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes C1 - zaal Emma Driessen Kooi, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes C2 - zaal Kiefer Reyenga Kooi, Sporthal De
18:00 - 19:00 Jongens C1 - zaal Rick Vernooy Kooi, Sporthal De
18:00 - 19:00 Meisjes C1 - zaal Emma Driessen Kooi, Sporthal De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 8E1 - zaal Suzanne Reyenga Kooi, Sporthal De
15:00 - 16:00 Jongens 8E2 - zaal Suzanne Reyenga Kooi, Sporthal De
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 - zaal Suzanne Reyenga Kooi, Sporthal De
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 - zaal Suzanne Reyenga Kooi, Sporthal De
16:00 - 17:00 Jongens D2 - zaal Menno Reyenga Kooi, Sporthal De
16:00 - 17:00 Meisjes D2 - zaal Suzanne Reyenga Kooi, Sporthal De
17:00 - 18:00 Jongens D2 - zaal Menno Reyenga Kooi, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes D1 - zaal Arjan Heusdens Kooi, Sporthal De
18:00 - 19:00 Jongens B1 - zaal Arjan Heusdens Kooi, Sporthal De
18:00 - 19:00 Jongens D1 - zaal Guido Thuijs Kooi, Sporthal De
19:00 - 20:00 Jongens B1 - zaal Arjan Heusdens Kooi, Sporthal De
19:00 - 20:00 Jongens C2 - zaal Guido Thuijs Kooi, Sporthal De
19:00 - 20:00 Meisjes B1 - zaal Barbara Vendel Kooi, Sporthal De
20:00 - 21:00 Dames 1 Zaal Kooi, Sporthal De
20:00 - 21:00 Meisjes A1 - zaal Kooi, Sporthal De
20:00 - 21:00 Meisjes B1 - zaal Barbara Vendel Kooi, Sporthal De
21:00 - 23:00 Dames 1 Zaal Kooi, Sporthal De
21:00 - 23:00 Heren 1 Zaal Kooi, Sporthal De
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes B3 - zaal Pippi Vreeken Fioretti College
17:45 - 19:00 Meisjes B4 - zaal Pippi Vreeken Fioretti College
21:00 - 22:00 Dames Jong 1 Zaal Rick Vernooy Fioretti College
21:00 - 22:00 Meisjes A2 - zaal Rick Vernooy Fioretti College
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 - zaal Fioretti College
18:00 - 19:00 Jongens 8E3 - zaal Fioretti College
18:00 - 19:00 Jongens C2 - zaal Fioretti College
19:00 - 20:00 Meisjes C3 - zaal Guido Thuijs Fioretti College
19:00 - 20:00 Meisjes C4 - zaal Guido Thuijs Fioretti College
20:00 - 21:00 Jongens B2 - zaal Guido Thuijs Fioretti College
20:00 - 21:00 Meisjes B2 - zaal Guido Thuijs Fioretti College
21:00 - 22:00 Meisjes A3 - zaal Guido Thuijs Fioretti College
21:00 - 22:00 Meisjes A4 - zaal Guido Thuijs Fioretti College